Kalite Politikamız

Turenka Turizm

 

Temel değerlerimizi firma kültürüyle harmanlanarak huzurlu çalışma ortamı yaratıp çalışan personelin performansını, kalite ve müşteri bilincini sürekli eğitimle arttırmak.

 

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, hizmet kalitesi ve misafirlerine verdiği güven açısından sektöründe lider bir kuruluş olmayı hedefleyen bir acenta olarak amacımız misafirlerimize en yüksek faydayı sağlayacak hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli misafir memnuniyetini sağlamaktır.

 

Misafirlerimizi memnun etme yolunun, taahhüt ettiğimiz hizmetleri tam ve eksiksiz olarak yerine getirmekten geçtiğinin farkındayız. Bunun için hizmet ekipmanlarımızı ve bilgimizi çağın en yüksek imkanlarını kullanarak güncellemekteyiz.

 

Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi ‘ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.

 

Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek Turenka Turizm çalışanları ve yönetimi olarak hepimizin görevidir.